Chřibská je odjetá

17.04.2017 15:53

No a je to,

 máme za sebou první letošní měření sil. Na start se za náš team postavili: Fanda a oba Martinové. 

Po příjezdu do Kroměříže na výstaviště, je zde zázemí závodu, se jdeme s kolegi zaregistrovat. Do dresů jdeme až půl hodinky před startem, je nám drobátko kosa. Jedem se projet, začátek a konec trati je dobré si připomenout. Do stertovního koridoru se stavíme až 4 minuty před samotným startem, stojíme až na samém chvostu. 

11:00 start.

Ze startu vyjíždíme docela pomalu, nicméně hned jak je prostor, deru se dopředu. Kolegi Martina a Fandu nechávám za sebou. První stoupání za Těšňovicemi valím docela fest, předjíždím další a další soupeře. Tak to jde přes Lubnou na Kostelany, pořád stejný scénář, docvaknout bikery před sebou, chvilku se s nimi svést, postupně je předjet a zase dojet další... Ve stoupání od Habeše na Kostelany se mi daří s borcem z Amenity Extrem Sport trhnout skupinu a vzájemnou spoluprací pokračujeme až do Milovic, kde je druhá občerstvovačka. Cestou na Hvězdu ke Kroměříži se mi kolega vzdaluje, ale mám ho pořád na dohled. Tak tomu je až do cíle, měl holt líp natrénovano. I tak se mi podařilo předjet na 300 bikerů.

Cíl. Je dobojováno. Jako vždy jsem rád, když přijíždějí kluci z teamu bez ztráty kytičky ( bez újmy na zdravý a technice ). Z loňska zůstala pěkná trať, vyšperkovaná umazáním asfaltových úseků. 

Mrkněte na výsledky. ( Foto taky bude )