Author Lahocup, Vranovská přehrada

01.09.2015 21:52

Na poslední prázdninový víkend razíme do chatové osady U lesa na Vranovskou přehradu, zajet si místní MTB maraton. Krátce před devátou jsme u místní recepce. Čeká nás opět hezký, teplotně tropický den. Po ubytování se jdeme zaregistrovat dolů k pláži. Žádné dlouhé zdržování, jdeme do dresů a rozjet nohy, jak se nám stalo tradicí, projíždíme dojezd do cíle. Opět startujem ze zadních pozic, i s hercem Miroslavem Táborským.

 10:30 Start.

Tlačím se do předu jak jen to jde. Úvodní stoupání peloton docela natahuje, místa na předjíždění je tudíž dost. Pole, louky, lesy a už stoupáme na hrad Bítov. Někde cestou jsem posbíral pár bodláků na pravou a odřeniny od větví na levou stranu. I přesto že trať neznám, ženu to fakt fest. Přijíždíme k brodu, je docela hluboký, dá se ale projet, v tak horkém dni je to skvělé osvěžení.  A pole, louky, lesy, asfalt. Ten jedem docela dlouho, i kolem zříceniny Cornštejn. A pole, louky, asfalt, Lančov. Už, už budem ve Vranově, po hrázi přehrady na lávku, motanice po pláži – CÍL

Moderátor závodu vyhlašuje závodníky podle čísel a jmen, a to všechny. Chvilku jezdím kolem stánků sponzorů, pak ulehám do stínu a nechávám se obskakovat holkama ( dcery ), voda, jídlo, voda… Čekám na příjezd kolegy Martina.

Po závodech si užíváme relax v chatové osadě, jo byl to zatraceně dobrý nápad a super víkend!

Bobš